W Elblągu rzucali daleko
Napisane przez Tomasz Niejadlik, dnia 30 maja 2021 18:00
23 maja w Elblągu odbyły się kolejne zawody rzutowe masters. Drugi tego typu mityng przy współudziale miejscowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego zorganizował Marek Oziemkiewicz.
Do zawodów przystąpiło siedmioro sportowców: dwie panie i pięciu mężczyzn. W sześciu konkurencjach łącznie odnotowano 33 osobostarty.
Zawodnicy chwalili dobrze przygotowany elbląski obiekt i zapowiedzieli swój udział w kolejnych edycjach wydarzenia. Na szczególne uznanie zasługuje start w zawodach Teresy Sambor. Pani Teresa ma już ponad 80 lat, ale bardzo chętnie rywalizuje w zawodach masters. Warto też zauważyć, że rodzina państwa Sambor z Elbląga jest jedną z najliczniej startujących rodzin w Polsce. W ostatnich latach w zawodach masters uczestniczyły siostry - Elżbieta Sambor i Jolanta Bukowska oraz ich rodzice - pani Teresa z mężem.
KOMUNIKAT KOŃCOWY
Informacja: Grzegorz Tyrolski