POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

29.HMPM, 3.HMPL, 1.HMPDz. - korekta wstępnego programu zawodówZapraszam do zapoznania się z korektą wstępnego programu mistrzostw. Zmiany dotyczą głównie konkurencji skokowych.

Możliwe są jeszcze drobne zmiany programu. Ostateczny na 2 dni przed zawodami.

czytaj dalej


WMACI Toruń 2019: wpadka dopingowa Łotysza, Polacy z medalamiSadris Linbergs, dwukrotny medalista ubiegłorocznych 8. Halowych Mistrzostw Świata Masters, miał pozytywny wynik testu dopingowego, który przeprowadzono w trakcie czempionatu w Toruniu. W związku z tym stracił wywalczone tytuły i medale. Po anulowaniu jego rezultatów, brązowymi medalistami zostali dwaj nasi reprezentanci – Andrzej Kominek i Grzegorz Kinal!

czytaj dalej


29. HMP Masters – ważny komunikat dotyczący adresów e-mail i kart zgłoszeniaW związku dużą ilością błędnie wysyłanych poprzez pocztę e-mail zgłoszeń na mistrzostwa i zapytań z nimi związanych, raz jeszcze przypominamy w jaki sposób należy to poprawnie uczynić i z jakich adresów korzystać.

czytaj dalej


Zawody w pchnięciu kulą - Gdańsk 8.02Grzegorz Tyrolski zorganizował 8 lutego w Gdańsku zawody w pchnięciu kulą, gdzie sędzią głównym był były znany polski kulomiot Edmund Antczak. Wyniki. Zdjęcie

 

czytaj dalej


Już tylko tydzień do końca rejestracji na halowe mistrzostwa Polski!Raz jeszcze przypominamy o NIEPRZEKRACZALNYM terminie zgłoszeń do udziału w 29. Halowych Mistrzostwach Polski Masters, 3. Halowych Mistrzostwach Polski Lekarzy i 1. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Lekkiej Atletyce. Upływa on za siedem dni, 12. lutego!

czytaj dalej


Zgłoszenia do startu w Mistrzostwach Świata w TorontoZ czteromiesięcznym opóźnieniem ruszyła rejestracja do startu w Mistrzostwach Świata w Toronto. Termin zgłoszeń do dnia 18.05.2020.

Toronto 2020 - rejestracja do startu

 

czytaj dalej


Fantastyczne rekordy biegających weteranekPoczątek roku już przyniósł wiele znakomitych rezultatów licznie startujących mastersów. Na szczególne wyróżnienie niewątpliwie zasługują dokonania Anety Lemiesz i Karoliny Nadolskiej.

czytaj dalej


Przywitali rok na rzutniach18. stycznia w Tczewie odbyły się kameralne, aczkolwiek bardzo ciekawe Zawody Noworoczne w Rzutach. Miotaczom bynajmniej nie przeszkadzała aura (temperatura: 5-7℃, wiatr: 4-5m/s), gdyż przywitali Nowy Rok w znakomitych nastrojach i... rekordami świata!

czytaj dalej


Licencje PZLA na sezon 2020 - przypominamy o ważnym terminie!Trwa nasz nabór na licencje PZLA na sezon 2020. Przypominamy, że osoby które przyślą swoje dane do 24. stycznia, licencje na bieżący rok (podobnie jak w 2019 roku) będą miały wygenerowane bezpłatnie, na koszt naszego Związku!

czytaj dalej


29. Halowe Mistrzostwa Polski Masters – przypominamy o NIEPRZEKRACZALNYM terminie zgłoszeńTylko do 12. lutego przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w najbliższej edycji naszych halowych mistrzostw kraju. Jest to termin nieprzekraczalny! W przypadku zgłoszeń poprzez formularze w wersji papierowej przesłane pocztą tradycyjną, decyduje data wpływu do biura PZLAM, a nie data wysyłki.

czytaj dalej


AUTORZY
Piotr Knut wpisy 2
Wacław Krankowski wpisy 7
Tomasz Niejadlik wpisy 325
Julian Pełka wpisy 143
Mirek Łuniewski wpisy 88
Paweł Weber wpisy 5
KALENDARZ
Luty 2020
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
Wenecja 2019 - European Masters Athletics Chapionships
WMACI Toruń 2019
Toronto 2020 - World Masters Athletic Championship
EMACI 2020 Braga
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
PARTNERZY
SPONSORZY