POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

100 dni do mistrzostw świata w Toruniu!Wielkimi krokami zbliżają się 8. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters, które odbędą się w Toruniu 24-30. marca przyszłego roku. Podczas piątkowej konferencji prasowej w Hotelu Meeting omówiono stan przygotowań do imprezy.

czytaj dalej


Stroje reprezentacyjne – wydłużony termin zamówieńPropozycje dla członków PZLAM na stroje reprezentacyjne z oferty przygotowanej przez wiceprezesa Jerzego Krauze nadal aktualne! W związku z niewystarczającą ilością zamówień na stroje zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zamówień do 6. stycznia 2019r. 

czytaj dalej


Wyniki 3. Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski MastersNa stronie zostały opublikowane wyniki z 3. Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Masters.  

czytaj dalej


Końcowy program minutowy 3. Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski MastersZnany jest już ostateczny program minutowy sobotniego czempionatu. Zawodników, kibiców i dziennikarzy zapraszamy do zapoznania się z nim. 

czytaj dalej


3. Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski – kończy się czas rejestracjiCi, którzy jeszcze nie zgłosili się do udziału w drużynowym czempionacie, a chcieliby wystartować w sobotnich zawodach w Toruniu, powinni bardzo się pospieszyć. Dziś (tj. w poniedziałek, 03.12) upływa formalny termin przyjmowania zgłoszeń.

czytaj dalej


3. HDMP - komunikat dotyczący rzutu ciężarkiemJerzy Jurkowski zaproponował  jednolity system  punktacji dla kobiet i mężczyzn  w rzucie ciężarkiem podczas 3. Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski, który postanowiliśmy przyjąć. Wyniki przeliczane będą według tabel pięcioboju rzutowego. Także serdecznie zapraszamy, również Panie!

czytaj dalej


Grodzisk Mazowiecki zaprasza do hali na mistrzostwaSezon halowy tuż, tuż. Oficjalnie zainaugurujemy go 08. grudnia w Toruniu 3. Drużynowymi Mistrzostwami Polski, jednak już w najbliższą niedzielę na Mazowszu czeka nas preludium do tego.

czytaj dalej


Zmarł Henryk PłukarzZ głębokim żalem zawiadamiamy, że w niedzielę, 25. listopada, w wieku 85 lat odszedł z naszego grona Henryk Płukarz. Był zasłużonym weteranem, multimedalistą mistrzostw Polski. Po medale sięgał także w mistrzostwach Europy i świata masters. Po raz ostatni w barwach narodowych wystąpił we wrześniu, podczas czempionatu w Maladze.

czytaj dalej


3. HDMP - pakiety startowe na 8. Halowe Mistrzostwa Świata - Toruń 2019 do wygrania!Nie lada okazja szykuje się dla uczestników nadchodzących, 3. Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które 08. grudnia odbędą się w toruńskiej Arenie. Na wyróżniających się reprezentantów trzech zwycięskich regionów będzie czekało w sumie aż 10 pakietów startowych na WMACI 2019!

czytaj dalej


3. Drużynowe Halowe Mistrzostwa Polski – kolejne ważne informacje dla zawodnikówWczoraj informowaliśmy o zmianach dotyczących systemu punktacji i klasyfikacji w ramach drużynowego czempionatu. Dzisiaj doszły jeszcze do tego kolejne drobne korekty w komunikacie organizacyjnym zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z jego aktualną wersją po zmianach i innymi istotnymi informacjami.

czytaj dalej


AUTORZY
Julian Pełka wpisy 130
Paweł Weber wpisy 5
Mirek Łuniewski wpisy 69
Piotr Knut wpisy 1
Tomasz Niejadlik wpisy 176
Wacław Krankowski wpisy 7
KALENDARZ
Grudzień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
WMACi 2017 Daegu Korea
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
EMACS 2017 Denmark
WMACI Toruń 2019
PARTNERZY
SPONSORZY