POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

Program Mistrzostw Polski Masters i Lekarzy w WielobojachJuż w sobotę, 15 czerwca, na toruńskim Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego kolejne zmagania wieloboistów. Oto jak przedstawia się ostateczny program 27. Mistrzostw Polski w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych Masters, 4. Mistrzostw Polski Lekarzy w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych, 4. Mistrzostwa Polski w 3 - boju Sprinterskim Masters, 1. Mistrzostw Polski w 3 - boju Sprinterskim Lekarzy.

czytaj dalej


W Łagiewnikach rzucali daleko i... wysokoNasz tegoroczny kalendarz jest bardzo bogaty w imprezy dla miotaczy. Czerwiec przywitaliśmy właśnie jedną z nich - VIII Mistrzostwami Polski Mastersów w Rzucie Ciężarkiem na Wysokość, połączonymi z IX Otwartymi Mistrzostwami Wielkopolski Weteranów w Rzutach. Organizatorzy właśnie przedstawili oficjalny komunikat końcowy z tychże zmagań.

czytaj dalej


Komunikat dot. mistrzostw Polski w wielobojach (15.06, Toruń)Wszystkie wieloboje z wyjątkiem ciężarkowego rozpoczną się 15.06 o godz. 10.00. Szczegółowy program zostanie podany w środę wieczorem.

czytaj dalej


Oferta wyjazdowa dla osób wybierających się na mistrzostwa Europy do WenecjiZ inicjatywy naszych kolegów z Poznania Biuro Turystyczne "BOOS" przygotowało ofertę wspólnego wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce Masters, które odbędą się w pierwszej połowie września we Włoszech.

czytaj dalej


Już w sobotę Mistrzostwa Polski Masters na 5 km w ramach Biegu Ursynowa15 czerwca odbędą się dwa kolejne czempionaty, w których mastersi powalczą o medale mistrzostw kraju. W Toruniu o prymat będą walczyli wieloboiści, a w Warszawie – specjaliści od biegów ulicznych.

czytaj dalej


Dobre wyniki na mistrzostwach w ŻerkowieKilka znakomitych rezultatów uzyskano przed kilkoma dniami podczas II Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Masters. Świetną formę zaprezentowali zwłaszcza skoczkowie.

czytaj dalej


Rejestracja na mistrzostwa Polski w wielobojach do piątku 07.06!O trzy dni została przedłużona rejestracja na 4 Mistrzostwa Polski w Trójboju Sprinterskim i 27 Mistrzostwa Polski w Pięciobojach Rzutowych i Klasycznym. Spóźnialscy mają więc szansę na to, żeby jeszcze zgłosić swój akces do walki o medale w obu tych czempionatach!

czytaj dalej


Kończą się zapisy na mistrzostwa w wielobojach - czekamy na Wasze zgłoszenia!Przypominamy, rejestracja na 27 Mistrzostwa Polski w Pięciobojach Rzutowych i Klasycznym oraz 4 Mistrzostwa Polski w Trójboju Sprinterskim trwa do 04 czerwca! Zawody odbędą się w Toruniu w sobotę 15.06. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną i poprzez tradycyjną pocztę.

czytaj dalej


Rzucali, biegali...Maj był bardzo bogaty w lekkoatletyczne imprezy dla mastersów. W ostatnim czasie szczególnie dużo działo się w Tczewie. Ciekawie było też w Wałbrzychu.

czytaj dalej


Kolejny rekord Dariusza BednarskiegoCo konkurs - to nowy rekord Polski! Powrócił na skocznię po raptem dwutygodniowej przerwie i znów to zrobił. Dariusz Bednarski w maju aż czterokrotnie bił rekord kraju w skoku wzwyż w kategorii M65. Aktualnie wynosi on 161 cm.

czytaj dalej


AUTORZY
Paweł Weber wpisy 5
Piotr Knut wpisy 2
Julian Pełka wpisy 130
Wacław Krankowski wpisy 7
Tomasz Niejadlik wpisy 272
Mirek Łuniewski wpisy 72
KALENDARZ
Czerwiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
WMACI Toruń 2019
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
Wenecja 2019 - European Masters Athletics Chapionships
Toronto 2020 - World Masters Athletic Championship
PARTNERZY
SPONSORZY