POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

17. Mistrzostwa Polski Masters w Rzutach Nietypowych – Toruń, 18.07Już za nieco ponad dwa tygodnie Toruń ponownie ugości weteranów lekkoatletyki, a konkretnie specjalistów od rzutów, tym razem tych nietypowych, np. granatem, cegłą, dyskiem antycznym, młotem szkockim czy slingballem. Kapitalna atmosfera, dobra zabawa i rywalizacja na wysokim poziomie sportowym GWARANTOWANE!

czytaj dalej


W Płocku pobiegną po tytuły mistrzów kraju na 3000m2. sierpnia odbędzie się kolejna, siódma już edycja Płockiej Szybkiej Trójki. Ponownie w ramach tego wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Masters na dystansie 3000 metrów.

czytaj dalej


Puck zaprasza miotaczy na jubileuszowe mistrzostwaBędzie to już dwudziesta edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Puck w Czwórboju Rzutowym Masters. Wydarzenie odbędzie się 01. sierpnia.

czytaj dalej


Mastersi nie stracili formy - podsumowanie MP w pięciobojachLekkoatletyczni weterani oficjalnie zainaugurowali nowy sezon startów. Na toruńskim stadionie miejskim w sobotę rywalizowano o medale i tytuły w 28 mistrzostwach kraju w wielobojach.

czytaj dalej


Wyniki 28 MPMwWRz, 5 MPLwWRz ToruńZaprasza do lektury wyników 28. Moistrzostw Polski Masters w Wielobojach Lekkoatletycznych

Wyniki  Dodatkowo W OKIENKU OSTATNIO DODANE WYNIKI//28. MPwWRz/plik PDF

 

 

czytaj dalej


28. MPMwWRz a koronawirus - aktualnie obowiązujące przepisy epidemicznePrzypominamy o aktualnie obowiązujących przepisach.

Nie stosowanie się do przepisów grozi wysoką karą pieniężną i usunięciem z zawodów.

ZASŁANIANIE UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Obowiązek dotyczy: noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa w sytuacji, gdy nie można zachować 2-metrowej odległości od innych.

Na czym polega? Usta i nos musisz zasłonić w przestrzeni otwartej, gdy nie masz możliwości zachowania 2 metrów odległości od innych, a także w przestrzeni zamkniętej – np. w sklepach, w komunikacji zbiorowej. 

Maseczkę trzeba wciąż obowiązkowo nosić m.in.:

  • w autobusie, tramwaju i pociągu,
  • w samochodzie osobowym, jeśli jedziesz z kimś, z kim nie mieszkasz na co dzień,
  • w sklepie, galerii handlowej, banku, na targu i na poczcie,
  • w kinie i teatrze,
  • u lekarza, w przychodni, w: szpitalu, salonie masażu i tatuażu,
  • w kościele i szkole, na uczelni
  • w urzędzie (jeśli idziesz załatwić tam jakąś sprawę) i innych budynkach użyteczności publicznej.
  • Dotyczy to również nas np. gdy znajdujemy się w biurze zawodów, szatniach  lub w sanitariatach

czytaj dalej


28 MPMwWRz, 5 MPLwWRz Toruń - wstępny program zawodówZapraszamy w sobotę 27.06. do Torunia na 28. Mistrzostwa Polski Masters w wielobojach i 5. Lekarzy w Wielobojach Lekkoatletycznych.

Zwracam uwagę, że zawody odbywają się w czasie pandemii koronawirusa i musimy wszyscy dostosować się do obowiązujących przepisów epidemicznych.

W załączeniu wstępny program zawodów do otwarcia również w "okienku" najbliższe zawody/ 28. MPMw WRz/ szczegóły/ program zawodów

czytaj dalej


Mistrzostwa Europy Non-Stadia w Funchal na Maderze - wznowiona rejestracjaOrganizatorzy 17. Mistrzostw Europy Non-Stadia, które w dniach 29-31.10.2020 odbędą się w Funchal na Maderze wznowili przyjmowanie rejestracji do startu. Na listach startowych znajduje się zaledwie 3 reprezentantów Polski.

Funchal, Madera - ME Non-Stadia - zgłoszenia do startu

czytaj dalej


Sezon ruszył! Miotacze spotkali się na mini Meetingu w TczewieW niedzielę 07. czerwca na boisku tczewskiej Szkoły Podstawowej nr 10 odbyły się kolejne zawody rzutowe organizowane przez Grzegorza Tyrolskiego. W IX mini Masters Meetingu wzięły udział nawet prawdziwe debiutantki.

czytaj dalej


Mistrzostwa Polski w 5-boju Klasycznym i 5-bojach Rzutowych–ruszają zgłoszenia27. czerwca w Toruniu odbędzie się kolejna edycja naszych pięciobojowych mistrzostw kraju. Po raz piąty do rywalizacji w wielobojach staną też lekarze.

czytaj dalej


AUTORZY
Wacław Krankowski wpisy 7
Paweł Weber wpisy 5
Mirek Łuniewski wpisy 96
Tomasz Niejadlik wpisy 359
Piotr Knut wpisy 2
Julian Pełka wpisy 150
KALENDARZ
Lipiec 2020
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
EMACI 2020 Braga
Wenecja 2019 - European Masters Athletics Chapionships
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
WMACI Toruń 2019
Toronto 2020 - World Masters Athletic Championship
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
PARTNERZY
SPONSORZY