POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

Medale Polaków w Mistrzostwach Europy - Pescara 2023Ponieważ organizatorzy Mistrzsotw Europy - Pescara 2023 nie ogarniają wszystkich zagadnień związanych z wynikami, zaprzestaję publikacji zdobyczy mdealowych Polaków. Zaległości w wynikach sięgają całego dnia. Przykładowo finały biegów na 100 m odbyły się kilka godzin temu a w wykiach są rezultaty z biegów eleinnacyjnych. Jakaś konkurencja skończyła się przed południem i do tej pory nie ma oficjalnych wyników.

Dlatego proszę o sprawdzanie naszych osiągnieć bezpośrednio na stronie mistrzostw. Oczywiście po zakończeniu imprezy, komplet wyników Polaków zostanie opublikowany.

Mistrzostwa Europy - Pescara 2023 - oficjalne wyniki

czytaj dalej


Potwierdzanie startu w PescarzeWażna informacja! Start na Mistrzostwach należy potwierdzić najpóźniej dzień przed startem.

Potwierdzenia dokonuje się podczas odbioru pakietu startowego. Bardzo proszę przypilnować tego, szczególnie przy startach w większej ilości konkurencji. Zawodnik nie otrzymuje dowodu potwierdzenie startu. Podczas rejestracji i odbiorze numeru startowego należy sprawdzić czy odnotowane są wszystkie konkurencje do których się zgłosiliśmy.

Sprawdź na listach startowych online, czy start jest potwierdzony. Lista jest dostępna tutaj.

czytaj dalej


22.Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce Masters w Pescarze - to już za 5 dni !!!Organizatorzy zapraszają na oficjalne otwarcie Mistrzostw - w środę 20 września o godz. 17,30 na dworcu głównym kolei w Pescarze. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tej ceremoni. Oczekiwane są stroje reprezentacyjne lub koszulki promujące 14. Halowe Mistrzostwa Europy, które w przyszłym roku zorganizujemy ponownie w Toruniu. PZLAM, jako organizator Halowych Mistrzostw Europy zobowiązany jest do zorganizowania w Pescarze stoiska promującego to wydarzenie. Szukajcie nas na Stadio Adriatico w Pescarze. Na naszym stoisku przekażemy wszystkim zainteresowanym koszulki promocyjne. Zapraszamy na stoisko w środę - 20 września około południa.

czytaj dalej


Komunikat końcowy z 33. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce MastersKomunikat końcowy z 33. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.

czytaj dalej


Komunikat nr 2 Kierownika reprezentacji Polski na EMACS Pescara 2023Kliknij tutaj i pobierz komunikat Kierownika reprezentacji Polski w Pescarze Jerzego Krauze

 

czytaj dalej


Rekordy uzyskane podczas Mistrzostw Polski Masters w ŁodziPodczas 33. Mistrzostw Polski Masters w Łodzi poprawionych zostało 20 rekordów Polski oraz 51 rekordów Mistrzostw Polski.

Rekordy uzyskane podczas Mistrzostw Polski Masters w Łodzi

czytaj dalej


FELIKS FRĄCKOWIAK NIE ŻYJE!!!!Kiedy dziś rano zadzwonił telefon i wyświetliło się imię EWY - czułem, że stało się to, czego nikt z nas, osób znających FELIKSA, nie chciałby usłyszeć. Nietety stało się - FELIKS zmarł. Nie zobaczymy Go już u boku Ewy, nie zobaczymy Go na starcie naszych zawodów. Nie zobaczymy tego wspaniałego, życzliwego, zawsze pogodnego, mającego dla każdego dobre słowo FELIKSA. Wyrazy współczucia i wsparcia kierujemy do Ewy i Rodziny. FELIKS, a może FELEK, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze, a Ewa startująca w naszych zawodach będzie potęgować wspomnienia o Tobie. Cześć Twojej pamięci. 

 

czytaj dalej


Imprezy mistrzowskie 2023-2027Zarządy WMA i EMA podjęły decyzje dotyczące kilku imprez mistrzowskich na najbliższe sezony startowe. Zainteresowani mogą zapoznać się z aktualną sytuacją kalendarzową:

Imprezy mistrzowskie 2023-2027

czytaj dalej


33.Mistrzostwa Polski Masters ważna informacja!!!W programie MPM zostało zapisane: piątek - godz. 16.00 - 20.00 weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów startowych. To jest oczywiście prawda. Ale, pakiety odbierają osoby, które w Łodzi są od piątku. Natomiast w sobotę i niedzielę biuro zawodów pracuje od godziny 7, 30 i w te dni pakiety oczywiście można pobrać. Najważniejsze jest, aby najpóźniej godzinę przed zaplanowanym startem pobrać pakiet w którym znajdują się numery startowe, a te niezbędne są do wzięcia udziału w opłaconych  konkurencjach.

Ważne dla osób, które zarezerwowały noclegi w domach studenckich - przypominamy - zabierzcie swoje ręczniki i "coś do kąpieli"

czytaj dalej


Listy startowe Mistrzostw Europy - Pescara 2023Organizatorzy 22. Mistrzostw Europy Masters - Pescara 2023 - opublikowali definitywne listy startowe:

Listy startowe - Pescara 2023

czytaj dalej


AUTORZY
Mirek Łuniewski wpisy 163
Julian Pełka wpisy 199
Zdzisław Raczyński wpisy 1
Tomasz Niejadlik wpisy 447
Piotr Knut wpisy 5
Paweł Weber wpisy 5
Wacław Krankowski wpisy 120
KALENDARZ
Wrzesień 2023
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
Mistrzostwa Świata w Tampere
WMACI2019
Grosseto 2022
WMACI 2023 Torun
EMACI 2020 Braga
EMACS2023 PESCARA
PARTNERZY
SPONSORZY