POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

41. Memoriał im. G. Duneckiego – nie tylko dla sprinterów31. sierpnia odbędzie się kolejna edycja zawodów poświęconych patronowi toruńskiego Stadionu Miejskiego. W imprezie mogą wziąć udział także mastersi, dzięki czemu dla wielu naszych reprezentantów może to być bardzo cenny, ostatni sprawdzian formy tuż przed wyjazdem na wrześniowe mistrzostwa Europy do Wenecji.

czytaj dalej


Anna Arseniuk na „pudle” w górachW okolicach Szklarskiej Poręby i Karpacza w ramach 11. PZU Maratonu Karkonoskiego odbyły się 5. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Ultra Dystansie. Bardzo dobrze zaprezentowała się w nich Anna Arseniuk, która pomimo pewnych nietypowych kłopotów sięgnęła po brązowy medal w tym czempionacie.

czytaj dalej


Weterani na podium PZLA Drużynowych Mistrzostw PolskiW czwartek w Jeleniej Górze odbyła się kolejna edycja drużynowych mistrzostw kraju organizowanych pod egidą PZLA. Trzecie miejsce zajęła ekipa KS AZS AWF Wrocław, w barwach którego punktowało też dwoje naszych mastersów.

czytaj dalej


Zdjęcia z HMŚ w Toruniu dostępne w sprzedaży on-line jeszcze przez tydzień!W ostatnich dniach, po publikowanych przez nas komunikatach, ponownie ruszyło się w serwisie internetowym prowadzącym sprzedaż fotografii z 8. Halowych Mistrzostw Świata Masters, które odbyły się w Toruniu pod koniec marca. Ze względu na te zainteresowanie serwis będzie dostępny, nie, jak pierwotnie, planowano, do 31. lipca, a do 07. sierpnia!

czytaj dalej


Rejestracja na mistrzostwa Europy w Wenecji wydłużona do 03. sierpniaOstatnia szansa dla tych, którzy jeszcze wahają się, czy wystartować w najbliższej edycji europejskiego czempionatu mastersów. Za trzy dni zostanie system rejestracyjny dla uczestników!

czytaj dalej


Aneta Lemiesz znów pobiegła w Diamentowej Lidze!Nasza potrójna złota medalistka z halowych mistrzostw świata masters w Toruniu wczoraj wystartowała w mitingu z cyklu Diamentowej Ligi na stadionie olimpijskim w Londynie.

czytaj dalej


Mistrzostwa Europy Masters w Wenecji – informacje. Kończy się czas rejestracji!W dniach 05-15. września odbędzie się kolejny nasz czempionat Starego Kontynentu w wydaniu stadionowym. Kierownikiem polskiej reprezentacji został Krzysztof Ratajczyk, który przygotował najważniejsze informacje na temat EMAC 2019.

czytaj dalej


Olimpijczycy są wśród nasZ racji na rozpoczętą wakacyjną przerwę w startach cały czas powracamy jeszcze myślami do niedawnych wydarzeń z udziałem naszych mastersów, w tym choćby do 29. edycji mistrzostw kraju, która odbyła się w Białymstoku. Tam na stracie jak zwykle nie zabrakło całego grona wybitnych zawodniczek i zawodników.

czytaj dalej


Zdjęcia z WMACI 2019 dostępne w sprzedaży on-line tylko do końca lipca!Jeżeli ktoś jeszcze chciałby zakupić zdjęcia wykonane podczas marcowych, 8. Halowych Mistrzostw Świata Masters Toruń 2019 przez partnera fotograficznego naszego czempionatu, to powinien się pospieszyć. Serwis internetowy umożliwiający ich zakup drogą on-line będzie aktywny już tylko przez niespełna dwa tygodnie!

czytaj dalej


XIX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Lekkoatletycznym Czwórboju Rzutowym Weteranów (Puck, 13 lipca 2019r.)13 lipca 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się XIX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów. Startowało w nich 34 mężczyzn (w tym 3 poza konkursem) i 8 kobiet.
 

czytaj dalej


AUTORZY
Julian Pełka wpisy 133
Mirek Łuniewski wpisy 74
Piotr Knut wpisy 2
Paweł Weber wpisy 5
Tomasz Niejadlik wpisy 289
Wacław Krankowski wpisy 7
KALENDARZ
Sierpień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
WMACI Toruń 2019
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
Toronto 2020 - World Masters Athletic Championship
Wenecja 2019 - European Masters Athletics Chapionships
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
PARTNERZY
SPONSORZY