POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

40. Memoriał Duneckiego, 3. MP w Trójboju Sprinterskim, Ogólnopolski Miting – atrakcyjne nagrody czekają na najlepszych!Już za dwanaście dni wydarzenie, które dla sporej części naszych reprezentantów może być doskonałą „próbą generalną” przed wrześniowymi mistrzostwami świata w Maladze. Co więcej, do wygrania są pakiety startowe na 8. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters, które w marcu odbędą się w Toruniu!

czytaj dalej


AUTO FRELIK partnerem logistycznym mistrzostw świata w ToruniuJedyny dealer osobowych aut marki Mercedes-Benz w województwie kujawsko-pomorskim został oficjalnym partnerem WMACI 2019. Firma zapewni luksusowe auta do obsługi gości VIP w trakcie 8. Halowych Mistrzostw Świata w Toruniu, a także przestronnego vana do transportu materiałów promocyjnych i innych elementów wyposażenia naszego stoiska, które muszą dotrzeć z Polski na zbliżający się czempionat w Maladze.

czytaj dalej


Program minutowy całych mistrzostw w MaladzePrzedwczoraj podaliśmy program startu Polaków we wrześniowych mistrzostwach świata masters. Dzisiaj publikujemy pełny program minutowy zawodów.

czytaj dalej


Program minutowy startów Polaków w Mistrzostwach Świata w MaladzeOrientacyjny program startów Polaków w Mistrzostwach Świata w Maladze obejmuje wstępne ustanenia organizatorów. Program może ulec zmianom. Należy pamiętać o tym, że w niektórych konkurencjach odbędzie się klika grup eliminacyjnych. Będą także rozgrywane finały w seriach na czas. Ostateczny program minutowy wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymają podczas rejestracji w biurze zawodów.

Malaga - Program minutowy startów Polaków

czytaj dalej


Chcesz umieścić informację na naszych stronach? Napisz do nas!Jeżeli macie jakieś ważne i interesujące informacje związane z lekkoatletyką masters, np. komunikaty organizacyjne lub regulaminy zawodów, informacje o jakiś szczególnych osiągnięciach, jubileuszach, relacje bądź podsumowania imprez, na których nasz zespół prasowy nie może być obecny, ciekawe i dobre jakościowo zdjęcia, a nawet cenne porady, informatory, etc., to skontaktujcie się z nami!

czytaj dalej


Informator dla zawodników udających się do MalagiJerzy Krauze, Wiceprezes PZLAM ds. Marketingu i Kontaktów Międzynarodowych, a także jednocześnie jeden z kierowników polskiej ekipy biorącej udział we wrześniowych mistrzostwach świata, opracował zbiór bardzo przydatnych informacji dla uczestników czempionatu w hiszpańskiej Andaluzji. 

czytaj dalej


Ruszyła rejestracja na mistrzostwa w trójboju sprinterskim i miting w ToruniuChętni do udziału w 40. Memoriale im. G. Duneckiego, 3. Mistrzostwach Polski w Trójboju Sprinterskim Masters i Otwartym Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym już mogą dokonywać zgłoszeń. Wydarzenie odbędzie się na toruńskim Stadionie Miejskim 25. sierpnia.

czytaj dalej


W Pucku ponownie spotkali się specjaliści od rzutówNa stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się XVIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów. Startowało 27 mężczyzn (w tym 2 poza konkursem) i 4 kobiety. Znakomitych wyników nie brakowało.

czytaj dalej


Prośba dr J. Adamczyka do uczestników badań w MadrycieKoordynatorzy badań naukowych, które były prowadzone podczas ostatnich Halowych Mistrzostw Europy Masters, zwracają się do części zawodników o ponowne przesłanie swoich danych.

czytaj dalej


Jubileuszowy Memoriał Duneckiego ponownie z mistrzostwami sprinterów i mitingiem LAZbliża się 40. Memoriał im. Grzegorza Duneckiego, patrona toruńskiego Stadionu Miejskiego. Wydarzeniu po raz kolejny będą towarzyszyły Mistrzostwa Polski Masters w Trójboju Sprinterskim i otwarty ogólnopolski miting lekkoatletyczny, również z udziałem weteranów.

czytaj dalej


AUTORZY
Mirek Łuniewski wpisy 67
Julian Pełka wpisy 130
Tomasz Niejadlik wpisy 139
Wacław Krankowski wpisy 6
Paweł Weber wpisy 5
KALENDARZ
Sierpień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
WMACI Toruń 2019
EMACS 2017 Denmark
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
WMACi 2017 Daegu Korea
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
PARTNERZY
SPONSORZY