POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
Aktualności

Przypominamy o ofercie na stroje reprezentacyjne - czekamy na zamówieniaCoraz bliżej końcowego terminu zamówień na stroje reprezentacyjne z oferty przygotowanej dla członków PZLAM przez wiceprezesa Związku - Jerzego Krauze. Osoby zainteresowane prosimy o niezwklekanie z decyzją do ostatniej chwili i wypełnienie formularza.

Przypomnijmy, Jerzy Krauze – Wiceprezes PZLAM ds. Marketingu i Kontaktów Międzynarodowych nawiązał kontakt z firmą Sports Creative w Manchesterze (GBR), która produkuje i sprzedaje stroje reprezentacyjne dla mastersów lekkoatletyki w Wielkiej Brytanii. Cały asortyment brytyjskiej reprezentacji jest dobrze znany zawodnikom, którzy startują w imprezach międzynarodowych, ponieważ od kilku lat są one sprzedawane w trakcie wspomnianych imprez. Teraz Sports Creative może być też dostawcą strojów dla naszej reprezentacji.

Należy przyznać, że projekty strojów są atrakcyjne, jakość materiałów wysoka, a ceny kompletów są bardzo korzystne.

Prosimy zainteresowane osoby o zgłaszanie zamówień na stroje startowe do PZLAM według załączonego formularza zamówieniowego na adresy:
email: krauzejerzy@wp.pl (imienne zamówienie) oraz na adres
email: ela-ry@o2.pl (potwierdzenie płatności na konto PZLAM).

Należy zwrócić uwagę, że producent przyjmie zlecenie od PZLAM przy nakładzie minimum 300 sztuk w każdym asortymencie!
Koszulki i spodenki w ramach 300 sztuk będą rozłożone na 3 wielkości rozmiarowe
według załącznika ofertowego.
Dla tego istotnym będzie zainteresowanie Państwa tym tematem. Jednocześnie informujemy, że jeśli na przykład będzie około 80-100 chętnych, to PZLAM nie dokona zamówienia, ponieważ koszty produkcji strojów są zbyt wysokie, a co za tym idzie PZLAM nie założy własnych środków i nie zleci produkcji strojów.
- Zależy nam, aby na zbliżające się Halowe Mistrzostwa Świata – 24-30 marca 2019 r. w Toruniu polscy zawodnicy wyróżniali się ujednoliconymi strojami reprezentacyjnymi, które jednocześnie będą wykorzystywane w kolejnych latach podczas imprez międzynarodowych – podkreśla wiceprezes Jerzy Krauze.
W związku z powyższym, zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie deklaracji zamówień na stroje do 8 grudnia 2018 roku, czyli do dnia 3. Drużynowych Halowych Mistrzostw Polski LA Masters w Toruniu, gdzie będzie możliwe zobaczenia próbek wzorów strojów startowych. Natomiast płatności za stroje muszą być dokonane do 15 grudnia 2018 roku.

PROJEKTY STROJÓW (kliknij!)

FORMULARZ ZAMÓWIENIA (kliknij!)

AUTORZY
Julian Pełka wpisy 130
Paweł Weber wpisy 5
Mirek Łuniewski wpisy 69
Piotr Knut wpisy 1
Tomasz Niejadlik wpisy 176
Wacław Krankowski wpisy 7
KALENDARZ
Grudzień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
EMACS 2017 Denmark
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
WMACI Toruń 2019
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
WMACi 2017 Daegu Korea
PARTNERZY
SPONSORZY